- Advertisement -spot_img

TAG

ekonomia turke

Erdogan: Shpëtuam vendin tonë nga lojërat tinëzare

Presidenti Rexhep Tajip Erdoan (Recep Tayyip Erdoğan) tha se me luftën e bërë kundër fuqive të mëdha Turqia ka arritur me sukses të shpëtojë...

Erdogan: Rezultatet e arritura në shumë çështje, sukses i madh

Presidenti i vendit dhe njëherësh Kryetari i AK Partisë, Rexhep Tajip Erdoan (Recep Tayyip Erdoğan) të mërkurën mbajti një fjalim në Takimin e Zgjeruar...

Latest news

- Advertisement -spot_img