- Advertisement -spot_img

TAG

Ersin Tatar

Takimi Oktay-Tatar, në fokus siguria dhe ekonomia

Zëvendëspresidenti Fuat Oktaj (Oktay) u takua të mërkurën me Presidentin e Republikës Turke të Qipros së Veriut (RTQV), Ersin Tatar. Takimi kokë më kokë i zhvilluar në Kompleksin...

Latest news

- Advertisement -spot_img