- Advertisement -spot_img

TAG

Fahrettin Altun

Altun: Ajo çfarë kërkon Turqia është mbështetja e saj në luftën kundër terrorit

Drejtori i Drejtorisë së Komunikimeve të Presidencës turke, Fahrettin Altun tha se Turqia duke menaxhuar me krizën e refugjatëve dhe luftuar kundër organizatës terroriste DAESH...

Fahrettin Altun: Turqia beson në idealet dhe misionet në vazhdim të NATO-s

Samiti i NATO-s do të mblidhet të martën në kryeqytetin Londër të Mbretërisë së Bashkuar. Në këtë samit, ku do të shënohet 70-vjetori i themelimit...

Latest news

- Advertisement -spot_img