- Advertisement -spot_img

TAG

Gjeorgji

Turqia miratoi Planin e Veprimit Sektorial Trepalësh me Gjeorgjinë dhe Azerbajxhanin

Ministri i Punëve të Jashtme të Turqisë, Mevlut Çavusoglu uroi që bashkëpunimi dhe solidariteti mes Turqisë, Gjeorgjisë dhe Azerbajxhanit të jetë shembull edhe për vendet tjera fqinje të rajonit. Ministri...

Latest news

- Advertisement -spot_img