- Advertisement -spot_img

TAG

greqi

Memorandumet e Mirëkuptimit mes Turqisë dhe Libisë shkaktojnë shqetësime tek Izraeli

Memorandumi i Mirëkuptimit për “Përshenjimin e Zonave të Juridiksionit Detar në Mesdhe, i nënshkruar mes Turqisë dhe Qeverisë së Pajtimit Kombëtar të Libisë,...

Një tjetër termet “godet” Greqinë, panik tek banorët. I dyti brenda pak orësh

Një tërmet i ri 3,7 i shkallës rihter është shënuar pasditen e së mërkurës në orën 15:31 minuta në zonën detare në verilindje të...

Latest news

- Advertisement -spot_img