- Advertisement -spot_img

TAG

Johannes Hahn

Hahn mesazh të prerë Kosovës dhe Serbisë: Hiqni taksën dhe ndaloni lobimet!

Komisioneir Evropian për zgjerim, Johannes Hahn, ka dërguar porosi të qarta dhe të prerë për Kosovën dhe Serbinë. Eurodeputeti Hahn ka porositur nga Helsinki për...

Latest news

- Advertisement -spot_img