- Advertisement -spot_img

TAG

kanë kaluar natën në çadra

VIDEO/ Vetëm me një batanije dhe në lagështi, kushtet e mjerueshme në çadra pas tërmetit. Si e kaluar natën banorët

Banorët të cilët kanë kaluar natën në çadra janë shprehur të irrituar para kamerave pasi sipas tyre nuk i është ofruar as ushqim dhe...

Latest news

- Advertisement -spot_img