- Advertisement -spot_img

TAG

Kosovë-Serbi

Shefi i NATO-s takim me Ramën: Nxisim investimin në bazën e Kuçovës

NATO mbështet rifillimin e dialogut Kosovë-Serbi pezulluar prej disa kohësh dhe ofron mbështetjen për çështjen e hapësirës ajrore. Në konferencën e përbashkët për shtyp me...

Latest news

- Advertisement -spot_img