- Advertisement -spot_img

TAG

Mesdheu Lindor

Kalin: Asnjë plan në Mesdheun Lindor nuk mund të realizohet pa e marrë parasysh edhe Turqinë

Zëdhënësi i Presidencës turke, Ibrahim Kalin deklaroi se nuk është e mundur të realizohet asnjë plan në Mesdheun Lindor pa e marrë parasysh edhe Turqinë. Ibrahim...

BE vazhdon qëndrimin e njëanshëm në Mesdheun Lindor

Zëdhënësi i Komisionit Evropian, Peter Stano në konferencën ditore të shtypit tha se BE-ja nuk e ka ndryshuar qëndrimin e saj ndaj Turqisë lidhur me zhvillimet...

Erdogan: Rezultatet e arritura në shumë çështje, sukses i madh

Presidenti i vendit dhe njëherësh Kryetari i AK Partisë, Rexhep Tajip Erdoan (Recep Tayyip Erdoğan) të mërkurën mbajti një fjalim në Takimin e Zgjeruar...

Latest news

- Advertisement -spot_img