- Advertisement -spot_img

TAG

Ministria e drejtesise

Lirimi i anëtarëve të bandave, Etilda Gjonaj heq përgjegjësitë nga qeveria e ministria

Ministrja e Drejtësisë Etilda Gjonaj ka deklaruar se ministria dhe qeveria nuk kanë përgjegjësi për lirimin e parakohshëm nga burgu të të dënuarve me...

Latest news

- Advertisement -spot_img