- Advertisement -spot_img

TAG

mjegull

FOTO/ E pazakontë! Tirana ‘pushtohet’ nga mjegulla

Tirana ka lënë pas shirat dhe këtë mbrëmje është përfshirë nga mjegulla, një fenomen i pazakontë për kryeqytetin. Prej fillimit të janarit jo vetëm kryeqyteti...

Latest news

- Advertisement -spot_img