FOTO/ E pazakontë! Tirana ‘pushtohet’ nga mjegulla

Mos i humb

Tirana ka lënë pas shirat dhe këtë mbrëmje është përfshirë nga mjegulla, një fenomen i pazakontë për kryeqytetin.

Prej fillimit të janarit jo vetëm kryeqyteti por gjithë Shqipëria janë përfshirë nga moti i ftohtë dhe nga kjo ka ardhur edhe mjegulla e sotme.

Nga pamjet që siguron Balkan Web duket se si kryeqyteti është përfshirë nga mjegulla që ka ‘zbardhur’ Tiranën këtë mbrëmje.

foto galeri foto galeri foto galeri

 

- ISLAMSHOP.CH -spot_img
- ISLAMSHOP.CH -spot_img

Të fundit