- Advertisement -spot_img

TAG

nxehtesi

WMO: Qershori dhe korriku muajt më të nxehtë në histori

Sipas të dhënave më të fundit të Organizatës Botërore të Meteorologjisë (WMO) dhe qendrës së saj për klimën, korriku ishte muaji më i nxehtë...

Latest news

- Advertisement -spot_img