- Advertisement -spot_img

TAG

OKB

Erdogan: Mbajtja e refugjatëve në Turqi nuk duhet parë si zgjidhja e vetme

Të martën Presidenti Rexhep Tajip Erdoan (Recep Tayyip Erdoğan) iu drejtua me një fjalim Forumit të Parë Botëror të Refugjatëve, organizuar në Zyrat e OKB-së...

OHCHR: Nuk ka ndryshim në qëndrimin e gjatë të OKB-së në lidhje me vendbanimet hebraike

Komesariati i Lartë i Kombeve të Bashkuar për të Drejtat e Njeriut (OHCHR) njoftoi se nuk ka pasur ndonjë ndryshim në qëndrimin e gjatë të...

WMO: Qershori dhe korriku muajt më të nxehtë në histori

Sipas të dhënave më të fundit të Organizatës Botërore të Meteorologjisë (WMO) dhe qendrës së saj për klimën, korriku ishte muaji më i nxehtë...

Latest news

- Advertisement -spot_img