- Advertisement -spot_img

TAG

opozita

Një PD e djathtë dhe pluraliste, shansi i fundit kundër regjimit

Nga: Vehap Kola Një ndër mësimet më të mëdha që njerëzimi ka nxjerrë nga holokausti është se, nëse krijohen kushtet shoqërore dhe politike që favorizojnë...

Pse po e sulmojne oligarket opoziten? Nga: Klodian Tomorri

Pse po e sulmojne oligarket opoziten? Ne fillim te viteve 80, kartelet e droges ne Kolumbi nisen te aplikojne nje metode te re per te...

Latest news

- Advertisement -spot_img