- Advertisement -spot_img

TAG

Organizata e Traktatit të Atlantikut të Veriut

Fahrettin Altun: Turqia beson në idealet dhe misionet në vazhdim të NATO-s

Samiti i NATO-s do të mblidhet të martën në kryeqytetin Londër të Mbretërisë së Bashkuar. Në këtë samit, ku do të shënohet 70-vjetori i themelimit...

Latest news

- Advertisement -spot_img