- Advertisement -spot_img

TAG

organizata separatiste terroriste PKK

Ushtria turke godet organizatën separatiste terroriste PKK, brenda dhe jashtë vendit

Pesë pjesëtarë të organizatës separatiste terroriste PKK u neutralizuan me një operacion ajror në veri të Irakut. Ministria e Mbrojtjes Kombëtare (MSB) bëri të ditur...

4 terroristë të PKK-së dorëzohen tek forcat turke të sigurisë

4 terroristë, një prej të cilëve kërkohej në listën e kategorisë gri, anëtarë të organizatës separatiste terroriste PKK, që u arratisën nga organizata si rrjedhojë...

Latest news

- Advertisement -spot_img