- Advertisement -spot_img

TAG

Presidenti Rexhep Tajip Erdogan

Tërmeti i fuqishëm në Turqi, Presidenca turke: Zoti qoftë me kombin tonë

Një tërmet me magnitudë 6.8 ka tronditur sonte Turqinë Lindore. Si pasojë, deri tani raportohet për së paku 2 të vdekur dhe dhjetëra të...

Latest news

- Advertisement -spot_img