- Advertisement -spot_img

TAG

protestat në Irak

Rëndohet bilanci në Irak, Komisioni i të Drejtave të Njeriut raporton të vdekur dhe të plagosur

Në 4 ditët e fundit të protestave antiqeveritare në Irak u vranë 11 persona dhe u plagosën rreth 300 të tjerë. Në deklaratën me shkrim...

Latest news

- Advertisement -spot_img