- Advertisement -spot_img

TAG

qeveria franceze

Franca vendos të dëbojë përfundimisht MEK-un drejt Shqipërisë

Nga: Francis Reeds Situata e re politike ka bërë që qeveria franceze të marrë vendime të ndryshme rreth grupit PMOI / MEK dhe të përfitojë...

Latest news

- Advertisement -spot_img