- Advertisement -spot_img

TAG

serbi

Hahn mesazh të prerë Kosovës dhe Serbisë: Hiqni taksën dhe ndaloni lobimet!

Komisioneir Evropian për zgjerim, Johannes Hahn, ka dërguar porosi të qarta dhe të prerë për Kosovën dhe Serbinë. Eurodeputeti Hahn ka porositur nga Helsinki për...

Merret vendimi, Tomor Morina i shpëton ekstradimit në Serbi

Gjykata Supreme e Maqedonisë se Veriut ka vërtetuar vendimin e Këshillit Penal për krim të organizuar dhe korrupsion pranë Gjykatës Penale Shkup, ndërsa ka...

Taksa 100 për qind, 206 milionë euro më pak import nga Serbia

Vendosja e taksës 100 për qind ndaj prodhimeve serbe dhe atyre boshnjake, ka ndikuar dukshëm në rritjen e të hyrave të shtetit. Krahasuar 6 mujorin...

Latest news

- Advertisement -spot_img