- Advertisement -spot_img

TAG

Tiranë

FOTO/ E pazakontë! Tirana ‘pushtohet’ nga mjegulla

Tirana ka lënë pas shirat dhe këtë mbrëmje është përfshirë nga mjegulla, një fenomen i pazakontë për kryeqytetin. Prej fillimit të janarit jo vetëm kryeqyteti...

FOTO/ Vuçiç pritet me protesta në Tiranë, përfaqësues të Lëvizjes Vetëvendosja kundër minishengenit

Lëvizja Vetëvendosje po zhvillon një protestë në Tiranë, kundër vizitës së Presidentit të Serbisë, Aleksandër Vuçiç. Ky i fundit sapo ka mbërritur në kryeqytetin shqiptar,...

Shqipëri – Çelet Panairi 26. Ndërkombëtar i Tiranës, të pranishme edhe 15 kompani turke

Panairi 26. Ndërkombëtar i Tiranës u çel të shtunën në kryeqytetin e Shqipërisë. Të pranishëm në ceremoninë e hapjes së këtij panairi në Tiranë ishin...

(VIDEO-FOTO) Atentati me tritol në Tiranë, objektivi kunati i Domart Konjarit

Tirana u trondit mëngjesin e kësaj të premte nga një shpërthim tritoli në një automjet luksoz tip “Mercedes Benz”. Shpërthimi ka qenë i telekomanduar dhe për...

Latest news

- Advertisement -spot_img