- Advertisement -spot_img

TAG

Tunceli

Ushtria turke godet organizatën separatiste terroriste PKK, brenda dhe jashtë vendit

Pesë pjesëtarë të organizatës separatiste terroriste PKK u neutralizuan me një operacion ajror në veri të Irakut. Ministria e Mbrojtjes Kombëtare (MSB) bëri të ditur...

Latest news

- Advertisement -spot_img