- Advertisement -spot_img

TAG

Vetvendosje

Kandidatët Çerkezi dhe Kizolli marrin mbështetjen e Vitisë

Në takimin e mbajtur me banorë të Komunës së Vitisë kanë folur rreth problemeve dhe shqetësimeve të shoqërisë por edhe mënyrave të zgjidhjeve të...

Latest news

- Advertisement -spot_img