- Advertisement -spot_img

TAG

zgjedhje

Basha: Kryebashkiakët e Ramës një bandë kriminelësh e hajdutësh

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, e konsideroi qëndresën e opozitës, vendimin për djegien e mandateve dhe protestat e saj si një nga arsyet...

13 Tetori/ LSI kërkesë KQZ-së për regjistrim në zgjedhje

“BalkanWeb” ka siguruar kërkesën e Lëvizjes Socialiste për Integrim dërguar KQZ-së, me qëllim regjistrimin e kësaj force në zgjedhjet e 13 Tetorit. Kërkesa e siguruar nga...

Latest news

- Advertisement -spot_img