Tharësja e rrobave me defekt, tekniku gjen gjarprin e ngordhur brenda

Mos i humb

Një familje në Florida i ndodhi diçka krejt e pazakontë. Ajo thirri një shërbim riparimi për të kuptuar pse tharësja e rrobave nuk po punonte.

Ndërsa tekniku zbuloi një problem befasues. Ai gjeti pikërisht një gjarpër në motor.

Alyson Pring nga Groveland tha se familja e saj kontaktoi Sea Star Air dhe Appliance kur tharësja e tyre filloi të frynte një sasi të tepërt të gazrash.

Tekniku Darrell Cobble iu përgjigj familjes dhe i tha se ka të ngjarë të ishte një riparim i lehtë, por gjeti një surprizë.

“Ka një gjarpër të ngordhur atje”, tha tekniku, pasi zvarraniku i madh kishte çuar deri në shfryrjen e shkarkimit të tharëses.

Ndërkohë gjarpri u hoq dhe tharësja tani po punon normalisht përsëri./abcneës.al

- ISLAMSHOP.CH -spot_img
- ISLAMSHOP.CH -spot_img

Të fundit