Tragjike/ 25-vjeçari i jep fund jetës në Tiranë, gjendet i varur në banesë nga i vëllai

Mos i humb

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur këtë mesditë në Tiranë.

Një 25-vjeçar i ka dhënë fund jetës, duke i vetëvarur. I riu A. M. është gjetur nga i vëllai i varur.

Tiranë/Informacion paraprak

Me datë 30.11.2020, në rrugën “Halit Haxhia” në Babrru, është gjetur nga vëllai i tij, i vetëvarur në banesë shtetasi A.M., 25 vjeç, i cili për pasojë ka ndërruar jetë.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

- ISLAMSHOP.CH -
- ISLAMSHOP.CH -

Të fundit