U përpoq të digjte fletët e votimit në 25 prill/ Arrest me burg për Mikel Postollin

Mos i humb

37-vjeçari, Mikel Postolli është dënuar me burg, pasi ditën e zgjedhjeve, bëri thirrje për të djegur fletët e votimit, në qendrën e votimit, pranë fshatit Agim.

37-vjeçari mbante në dorë një shishe molotov e ndërsa mësohet se vuan nga probleme mendore.

Më pas, shishen e molotovit, Postolli e ka hedhur në oborrin e jashtëm të kishës Agim e cila ka shpërthyer dhe ka shkaktuar dëme të vogla materiale.

Pasi doli nga gjykata ai tha: Drejtësia do të triumfojë. Jeni organizatë kriminale mafioze.

- ISLAMSHOP.CH -spot_img
- ISLAMSHOP.CH -spot_img

Të fundit