Vrasja e 2 vëllezërve në Durrës, pezullohen hetimet për 1 vit për Talo Çelën e Nuredin Dumanin

Mos i humb

Prokuroria e Posaçme Kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar ka mbyllur hetimet për vrasjen e dy vëllezërve Viktor e Besmir Haxhia ngjarje e ndodhur më 27 prill të vitit 2020.

Mësohet se SPAK ka vendosur që të kalojë për gjykim vetëm katër të pandehur, bashkëpunëtorin e drejtësisë Klevis Alla, Besian Xhixhën, Enver Divën dhe Altin Ndocin.

Për te pandehurit Talo Cela dhe Nuredin Dumani gjykata pezulloi me një vit çështjen, për shkak se ata ende nuk janë arrestuar.

- ISLAMSHOP.CH -spot_img
- ISLAMSHOP.CH -spot_img

Të fundit