Categories Archives: Teknologji

HTC zbret çmimin e HTC U11.

HTC U12 nuk po debuton në Mobile World Congress këtë muaj dhe tani HTC po zbret koston e modelit të saj të fundit, HTC U11 në SHBA. HTC po zvogëlon çmimin e HTC U11 në SHBA për 100 dollarë sepse duket se pajisja është 100 dollarë jashtë ran ...