Video

TE JETOSH PA BRENGA

https://youtu.be/MDWi2zzzE7M Jeta është një dhuratë e madhe, njeriu në të nuk lihet krejtësisht pa brenga, pikëllime...

Libri i urtësive, Thënie të çmuara të dijetarëve dhe thirrësve muslimanë.

https://youtu.be/0XztBW-z0-0 Libri i urtësive, Thënie të çmuara të dijetarëve dhe thirrësve muslimanë Libri i...

2 Marsi , çfarë mendon Avokati Zaçe Islami për situaten politike në vend.

https://youtu.be/Btiry_cxD5c " PERBALLE FAKTIT" / Emisioni I pare në Drita TV. Tema te aktualitetit...

VITRINA E LIBRIT : Barra e penës

https://youtu.be/pWMXsELM-UM

Vitrina e Librit : FUQIA E VETEKONTROLLIT

https://youtu.be/zMrlXHgvGng Shumë njerëz nuk mund të kontrollohen dhe kacafyten me tjerët, shpesh edhe me më të dashurit,...

SPORT

https://youtu.be/7F3BEr6Bi5U

Vitrina e Librit : Romani ISABELA

https://youtu.be/W5zRqCSIrFs Isabela është një e krishterë në Spanjën Andaluziane. Pas një bisede që ndëgjon ndërmjet dy muslimanëve...

E bija e Hoxhës Fotomodele.

https://youtu.be/zCyeb167ifI Libri “E bija e Hoxhës fotomodele” është libri më i ri i sjellë në...

Të fundit

CEO i Twitterit do të dhurojë 1 miliard dollarë për luftën kundër COVID-19

Drejtuesi i lartë (CEO) i Twitter-it, Jack Dorsey, njoftoi se në kuadër të luftës kundër koronavirusit të ri (COVID-19) do të dhurojë...

Izrael, rritet në 71 numri i të vdekurve nga COVID-19

Në Izrael ka arritur në 71 numri i të vdekurve dhe në 9.404 numri i rasteve me koronavirusin e ri (COVID-19).

Kroaci, në një shtëpi për të moshuar 10 të infektuar nga COVID-19

Është duke vazhduar evakuimi i një pjese të banorëve të shtëpisë për persona të moshuar në Split të Kroacisë pasi që 10...

Manastirliu: Shërohen 4 infermierë dhe një mjeke nga COVID-19

Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale Ogerta Manastirliu, nëpërmjet një postimi në faqen e saj në Facebook, ka ndarë lajmin e mirë...

Keni të prekur me COVID-19 ndonjë pjesëtar në familje? Këshillat e MSH për qytetarët

Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale i kërkon qytetarëve të vijojnë të respektojnë masat e distancimit social. Sic e...
- ISLAMSHOP.CH -