Lezhë/ Vetëdigjet me benzinë, humb jetën 40-vjeçari

Mos i humb

Pendarovski: Srebrenica, kujtim i një virusi të rrezikshëm të intolerancës ndaj të ndryshmëve

Presidenti i Maqedonisë së Veriut, Stevo Pendarovski në një video-mesazh në përkujtimin e sotëm me rastin e 25-vjetorit të gjenocidit të Srebrenicës...

KMLDNJ kërkon pezullimin e dialogut Kosovë-Serbi, ja arsyeja

Këshilli për Mbrojtjen e të Drejtave dhe Lirive të Njeriut (KMDLNJ) thotë se Kosova duhet të pezullojë bisedimet me Serbinë.

Oficerët e policisë nën akuzë për korrupsionm ja si ndërtuan një skemë korrupsioni

Ardian B. është pronar i një dyqani të vogël në qytetin e Korçës, prej nga shet niseshte dhe pana për pastiçeritë si...

OBSH: Lufta me pandeminë Covid fitohet nëse jemi të bashkuar

Mënyra e vetme për të luftuar koronavirusin është të "rrimë të bashkuar", - kështu u shpreh Drejtori i Përgjithshëm i OBSH-së Tedros...

Një 40-vjeçar në Ishull Lezhë është vetë djegur me benzinë dhe si pasojë ka humbur jetën.

Viktima Nikolin Gjolaj është dërguar në morgun e spitalit të Lezhës.

Gjonaj ka qenë i vetëm në banesë kur i ka hedhur vetes benzinë dhe i ka vënë flakën vetes në oborrin e shtëpisë, ndërsa kanë qenë kalimtarët që kanë tentuar ta shpëtojnë, por nuk ia kanë dalë.

- ISLAMSHOP.CH -
- ISLAMSHOP.CH -

Të fundit

Publikohet tjetër përgjim i Zoran Zaevit, ja çfarë thotë për Ali Ahmetin dhe rastin që po hetohej

Një tjetër përgjim i ashtuquajtur ‘’bombë’’ është publikuar nga mediat në Maqedoninë e Veriut vetëm pak ditë para zgjedhjeve, pikërisht për ish=...

Zvicër: Janë regjistruar 108 raste të reja në 24 orët e fundit.

Në Zvicër dhe Lihtenshtajn, sot janë raportuar 108 infeksione të reja me virusin e koronës, njofton Zyra Federale e Shëndetit Publik (BAG)...

Iran, rritet në mbi 12.600 numri i viktimave nga COVID-19

Me 188 vdekjet e regjistruara gjatë 24 orëve të fundit nga koronavirusi i ri (COVID-19) në Iran është rritur në 12.635 numri...

Japoni, 63 të vdekur nga përmbytjet dhe rrëshqitjet e tokës

Numri i personave që kanë humbur jetën në përmbytjet dhe rrëshqitjet e tokës në rajonin Kyushu në jugperëndim të Japonisë është rritur...

Ushtria serbe nuk i bindet Vuçiç, kundërshton urdhërin për ndalimin e protestave

Ushtria serbe ka dalë kundër urdhërit të presidentit Aleksandër Vuçiç, për ndalimin e protestave në Beograd. Mësohet se refuzimi ka ardhur nga...