Ref. zgjedhore, Balla letër Ruçit: Të zgjatet afati i komisionit

44
0

Kreu i grupit parlamentar të Partisë Socialiste Taulant Balla i ka dërguar një letër kryetarit të Kuvendit Gramoz Ruçi ku kërkon ndryshime në vendimin për komisionin e reformës zgjedhore.

Balla kërkon që afati i komisionit të reformës zgjedhore që është deri më 5 maj të zgjatet deri në 28 nëntor dhe të punojë edhe për sistemin zgjedhor.

Letra E Balles

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here