20 zogj ekzotikë që duket se vijnë nga një tjetër planet!

Mos i humb

Ligjet më të çuditshme në Zvicër!

Prostitucioni ‘Profesioni më i vjetër në botë’ jo vetëm që është krejtësisht legal dhe konsiderohet si një industri e...

Pandemia e koronavirusit: Jep dorëheqjen ministri i Shëndetësisë në Çeki

Ministri i Shëndetësisë në Republikën Çeke, Adam Vojtech, tha se ka dorëzuar dorëheqjen e tij te kryeministri Andrej Babis.

Kosovë : Nxënësit e klasave 7,8,9,11 dhe 12 i kthehen mësimit

Ministria e Arsimit dhe Shkencës MASH ka bërë të ditur se nga sot nis faza e dytë e procesit mësimor në shkolla.

Hondurasi synon zhvendosjen e ambasadës në Kuds deri në fund të vitit

Presidenti i Hondurasit, Juan Hernandez, të dielën tha se vendi shpreson të zhvendosë ambasadën e tij në Kuds deri në fund të...

Një larmishmëri e jashtëzakonshme speciesh, pupla të blerta, të kadifenjta ose të kuqërremta.

Karakteristika fizike nga më të paparashikueshmet dhe uniket, që do t’ju mrekullojnë. Në galerinë e mëposhtme të fotografive do të njiheni me 19 zogj nga vendet ekzotike…

- ISLAMSHOP.CH -
- ISLAMSHOP.CH -

Të fundit

Si të pastrojmë këpucët e bardha, 8 mënyra të thjeshta me produkte shtëpiake

Këpucët e bardha janë pjesë e garderobë së të gjithëve pothuajse. Fatkeqësisht, meqenëse ato bëhen...

“EBA i ka bërë kërkesë zyrtare SHBA-së për avionët luftarakë F-35”

Emiratet e Bashkuara Arabe (EBA) të cilat pak kohë më parë nënshkruan marrëveshjen e "normalizimit" me Izraelin, thuhet se i kanë bërë...

COVID-19, rritje rekord e infeksioneve të reja në Europën Qendrore

Sllovakia ka thyer rekordin e saj për rritjen ditore në numrin e rasteve të COVID-19 për të katërtën ditë radhazi, duke raportuar...

Katari refuzon presidencën e radhës në Ligën Arabe

Katari ka refuzuar të marrë presidencën e radhës në Ligën Arabe nga e cila u tërhoq Palestina. Sipas rregullores...

Virusi i ri ‘Alien’ mund të vjedhë kredencialet nga 226 aplikacione duke përfshirë Facebook, Gmail, Snapchat

Një ekip i studiuesve të sigurisë IT nga ThreatFabric kanë zbuluar një lloj të ri malware Android që vjen me një gamë...