ARRSH jep detaje: Qarkullim normal në të gjitha akset rrugore

Mos i humb

Autoriteti Rrugor Shqiptar ka dhënë detaje në lidhje me gjendjen e akseve rrugore pas 24 orwsh pa reshje bore dhe shiu.

Sipas ARRSH gjatë natës për të shmangur ngricat është punuar gjithë natën me shpërndarjen e kripës, për të vijuar pa probleme qarkullimi i makinave.

Reshjet kanë pushuar 

Gjatë natës është punuar me shpërndarjen e kripës për të shmangur ngricat pasi temperaturat në zonat malore kanë qenë të ulëta

Qarkullimi kryhet normalisht në të gjitha akset

#ARRSH #MIE”, thuhet në njoftimin e ARRSH.

- ISLAMSHOP.CH -spot_img
- ISLAMSHOP.CH -spot_img

Të fundit