E rëndë në Kavajë, makina përplas biçikletën, vdes 78-vjeçari

Mos i humb

Një aksident me pasojë vdekjen e një 78-vjeçari është regjistruar sot në Kavajë. Ngjarja ndodhi rreth orës 09:15 në vendin e quajtur rrethrrotullimi i motor-pompës.

Një makinë ka përplasur një biçikletë, dhe për pasojë ka ndërruar jetë drejtuesi i kësaj të fundit, shtetasi Latif Gjeçi.

Deri më tani nuk dihen rrethanat e ngjarjes në fjalë, ndërsa policia po heton për zbardhjen e shkaqeve.

“Më datë 19.10.2020, rreth orës 09:40, në vëndin e quajtur “Pompat e Ujit”, në Kavajë, mjeti me drejtues shtetasin B.H., ka aksidentuar biçiklistin shtetasin L.Gj., 78 vjeç, i cili si pasojë e plagëve të marra ka ndërruar jetë në spital.

Grupi hetimor vijon punën për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.”, thuhet në njoftimin e policisë.

- ISLAMSHOP.CH -
- ISLAMSHOP.CH -

Të fundit