“Elbasani”, denoncimi: ‘Pronari i Benz-it të Klement Xhaferrit u kap me arsenal armësh, por u la i lirë që të blinte vota’

Mos i humb

Ish-kryeministri Sali Berisha ka bërë një tjetër denoncim në lidhje me ngjarjen e rëndë në Elbasan ku mbeti i vrarë Pjerin Xhuvani dhe u plagosën 4 të tjerë, mes tyre një efektive policie.

Berisha denincon në facebook se pronari i makinës me të cilën lëvizte Kelmend Xhaferri që është shpallur në kërkim për ngjarjen në fjalë është kapur me arsenal armësh, por është liruar.

Sipas Berishës, Ilir Beko lëvizte i lirë dhe blinte vota, ndërsa shton se ai është anëtar kryesor i bandës së Elbasanit.

 

- ISLAMSHOP.CH -spot_img
- ISLAMSHOP.CH -spot_img

Të fundit