Elisa Spiropali sulmon Bashkinë Shkodër në Rrethina

Mos i humb

E deleguara e Kryesisë së PSHS- së në Qarkun Shkodër, Elisa Spiropali, vijon takimet në kuadër që asaj që mund të konsiderohet “fushata elektorale” e pashpallur për zgjedhjet e 14 maj 2023.

Fillimisht, ajo ka takuar këshilltarët bashkiakë të Shkodrës, në atë që Spiropali e quan “takim kordinues”. Në krah kishte deputetin Benet Beci, kandidat i pazyrtarizuar për bashkinë Shkodër dhe kryetaren e Këshillit Bashkiak Shkodër Brisela Kadija.

Jemi gati t’i japim projektin që meriton🙏”, shkruan në postimin e saj në Facebook Elisa Spiropali.

Më pas Spiropali ka zhvilluar një takim një Nja Rrethina, e shoqëruar nga prefektja Angoni, drejtues të PS- së dhe deputeti- kandidat i pashpallur Benet Beci. Me një postim në Facebook, Spiropali sulmon bashkinë e Shkodrës.

 

 

- ISLAMSHOP.CH -spot_img
- ISLAMSHOP.CH -spot_img

Të fundit