Erdoğan: Nuk do të lejojmë askënd të burgos në brigjet e tij vendin tonë

Mos i humb

Serbia i refuzoi titullin, kryetari i Kuvendit të Bujanocit: Gent Cakaj mbetet ”Qytetar Nderi” për ne

Kryetari i Kuvendit të Bujanocit, Enver Ramadani i është drejtuar me një letër publike ministrit në detyrë të jashtëm të Shqipërisë, Gent...

Shifra alarmante, mbi 400 mijë viktima nga koronavirusi në Europë

Europa ka regjistruar më shumë së 400.000 viktima nga koronavirusi që nga fillimi i pandemisë sipas autoriteteve të shëndetësisë në Francë.

Vjedhje, përndjekje e drogë, arrestohen 4 persona në Tiranë, sekuestrohen para e celularë

Katër persona janë arrestuar së fundmi në Tiranë për disa vepra të ndryshme penale. Një 27-vjeçar dhe një 31-vjeçar...

Siri, 5 të vdekur dhe 18 të plagosur nga një shpërthim

Së paku pesë civilë kanë humbur jetën dhe 18 të tjerë janë plagosur sot gjatë shpërthimit të një bombe në veri të...

Erdoğan: Ne do të vazhdojmë ta zhvillojmë kombin tonë në çdo fushë.

Erdoğan: Edhe nëse Evropa dhe Amerika shkatërrohen plotësisht në demokraci dhe ekonomi, ne do të vazhdojmë ta zhvillojmë kombin tonë në çdo fushë.

Erdoğan: Nuk do të lejojmë askënd të burgos në brigjet e tij vendin tonë i cili ka vijën më të gjatë bregdetare në Mesdhe.

Erdoğan: (Në Mesdheun Lindor) Pavarësisht provokimeve, sjelljeve fëmijërore të palës përballë, ne gjithmonë kemi vepruar me dinjitet.

- ISLAMSHOP.CH -
- ISLAMSHOP.CH -

Të fundit

Bukëvale në Shtëpi – Ideale Për Një Darkë të Ngrohtë, të Shijshme

E ëmbël apo e kripur, bukëvalja mbetet përherë një nga gatimet më të hershme e të shijshme të kuzhinës tradicionale shqiptare.

A Duhet Ngrënë Banane Me Stomak Bosh – Përgjigjet

Nga të gjitha vaktet që konsumojmë në ditë, mëngjesi është absolutisht më i rëndësishmi. Këshillat e ekspertëve thonë se...

Facebook do të vë në qarkullim kriptovalutën e saj

Facebook dhe partnerët e saj po përgatiten të lëshojnë kriptovalutën qysh në janar të vitit të ardhshëm, raportoi Financial Times të premten,...

Situata në Afrikë/ Mbi 2,15 milionë raste me COVID-19

Numri i të infektuarve me koronavirusin e ri (COVID-19) në kontinentin e Afrikës ka shkuar në mbi 2 milionë e 150 mijë.

Kërkesat e avokatëve/ Haxhia: Do të reagojmë nëse nuk merren parasysh

Një drejtësi që i bindet vetëm prokurorisë dhe nuk merr parasysh kërkesat e avokatëve, që mbrojnë në fushëbetejën e gjyqësorit interesat e...