Fotografitë që tregojnë se nuk ka vend më të ngrohtë sesa prehri i gjyshes

Mos i humb

Lufta ndaj COVID-19, Biden: Të angazhohemi përsëri, e kemi me virusin, jo me njëri-tjetrin

Presidenti i zgjedhur Joe Biden u bëri thirrje amerikanëve që “të dyfishojnë përpjekjet dhe të ri-angazhohen në luftë” kundër koronavirusit.

Festa e Falënderimeve, amerikanët planifikojnë udhëtime dhe darka festive pavarësisht paralajmërimeve të autoriteteve

Dhjetëra miliona amerikanë pritet të mblidhen me familjen dhe miqtë këtë javë, pavarësisht paralajmërimeve nga zyrtarët shëndetësorë se festa e Falënderimeve mund...

Rama nga Vlora: I uroj festën e Pavarësisë dhe Ditën e Flamurit Thaçit dhe bashkëluftëtarëve të tij që sot nuk gjenden në shtëpi

Kryeministri Edi Rama ka uruar nga Vlora në Ditën e Flamurit Presidentin e Kosovës Hashim Thaçi dhe ish-krerët e tjerë të UÇK-së...

E lindur nga marrëdhënia me sanitaren, kush është vajza ‘sekrete’ e Vladimir Putin?!

Vladimir Putin thuhet se ka një vajzë ‘të fshehtë’ adoleshente, nëna e së cilës është një punonjëse sanitare e kthyer në milionere,...

Një fjalë e urtë italiane thotë: “Nëse asgjë nuk po shkon mirë, thërrisni gjyshen tuaj”. Sujata Setia, një fotografe dhe edukatore në Londër sjell disa fotografi përmes të cilave dëshmon se dashuria e gjyshes për nipërit dhe mbesat e saj nuk është si asgjë tjetër.

Shikoni se si ky fotograf vërteton se nuk ka vend më komod sesa prehri i gjyshes
Shikoni se si ky fotograf vërteton se nuk ka vend më komod sesa prehri i gjyshes
Shikoni se si ky fotograf vërteton se nuk ka vend më komod sesa prehri i gjyshes
Shikoni se si ky fotograf vërteton se nuk ka vend më komod sesa prehri i gjyshes
Shikoni se si ky fotograf vërteton se nuk ka vend më komod sesa prehri i gjyshes
Shikoni se si ky fotograf vërteton se nuk ka vend më komod sesa prehri i gjyshes
Take a Look at How This Photographer Proves There’s No Place More Cozy Than Grandma’s Lap
Take a Look at How This Photographer Proves There’s No Place More Cozy Than Grandma’s Lap
Take a Look at How This Photographer Proves There’s No Place More Cozy Than Grandma’s Lap
Shikoni se si ky fotograf vërteton se nuk ka vend më komod sesa prehri i gjyshes
Shikoni se si ky fotograf vërteton se nuk ka vend më komod sesa prehri i gjyshes
Shikoni se si ky fotograf vërteton se nuk ka vend më komod sesa prehri i gjyshes
Shikoni se si ky fotograf vërteton se nuk ka vend më komod sesa prehri i gjyshes
Shikoni se si ky fotograf vërteton se nuk ka vend më komod sesa prehri i gjyshes
- ISLAMSHOP.CH -
- ISLAMSHOP.CH -

Të fundit

A mund t’i identifikojë qeni të infektuarit me koronavirus?

Që qentë kanë një nuhatje mbresëlënëse, kjo nuk është diçka e re. Por që ata mund të nuhatin dhe identifikojnë të infektuarit...

Ngjarje tragjike në familjen shqiptare, digjet brenda banesës djali i madh 16-vjeçar, tezja shpëton dy fëmijët e tjerë

Një ngjarje tragjike ka ndodhur sot në një familje shqiptare në Greqi. Mediet fqinje raportojnë se banesa e familjes shqiptare është përfshirë...

Radhë të gjata në Kosovë për të marrë vaksinën e gripit, ndërhyn policia

Për shkak të interesimit të madh të qytetarëve të Kosovës për marrjen e vaksinës kundër gripit sezonal, në Qendrën kryesore të Mjekësisë...

Basha viziton çiftin e pensionistëve në Tiranë: Plani me 5 pika i PD nuk u pranua nga qeveria. Rama ka 120 ditë që nuk...

Kreu i PD, Lulzim Basha ka vizituar çiftin e pensionistëve, Lina dhe Robert Martinin në Tiranë për të dëgjuar shqetësimet dhe problemet...

Argjentinë, tërmet me magnitudë 6.2 në kufi me Kilin

Një tërmet i fuqishme me magnitudë 6.2 është regjistruar në Agjentinë, në kufirin verior me Kilin. Sipas të dhënave...