Gent Sejko konfirmohet pozitiv me Covid-19

Mos i humb

Guvernatori i Bankës së Shqipërisë, Gent Sejko konfirmohet pozitiv me koronavirus.

Ai është në gjendje të mirë shëndetësore, me simptoma të lehta dhe ka nisur karantinën e detyrueshme.

Ditën e sotme ai nuk ka marrë pjesë në konferencën e mbajtur ditën e sotme online me shkollën ekonomike të Londrës.

Po sot u konfirmua pozitive me koronavirus edhe ministrja e Infrastrukturës dhe Energjisë Belinda Balluku.

- ISLAMSHOP.CH -spot_img
- ISLAMSHOP.CH -spot_img

Të fundit