Gjendet trupi i pajetë i një 48-vjeçare në lumin e Vjosës

Mos i humb

Kosova hap teatrot e kinematë/ Fatos Berisha: Shembje e teatrit traumë, udhëtimi im i paligjshëm drejt Shqipërisë

Katër aktorë të rinj kosovarë që në praglufte vijnë në Tiranë në mënyrë të paligjshme për të takuar idhullin e tyre.

Lista Me Ushqimet Më Të Mira Për Pastrimin E Mëlçisë

Mëlçia është një nga organet më jetësorë të organizmit. Mëlçia e një të rrituri të shëndetshëm peshon mbi 1...

Kuvendi mban sot dy seanca plenare, sërish del në votim projektligji për vlerat e UÇK-së

Deputetët e Kuvendit të Kosovës do të mblidhen sërish sot për dy seanca plenare. Në orën 10:00 do të...

“Dua të flas me Trumpin”/ Panik në Chicago, i riu hipën lart në ndërtesë dhe kërcënon se do të vetëvritet

I varur me litar në fasadën e ndërtesës Trump Tower në Chicago, një person i paidentifikuar ka shkaktuar panik, teksa kërcënon se...

Shtetasja me inicialet L.M është gjetur e vdekur buzë lumit Vjosë pranë Memaliajt këtë mëngjes.

48 vjeçarja vuante nga probleme të shëndetit mendor prej vitesh dhe trajtohej me barna për sëmundjen. Ajo është larguar nga shtëpia me datë 7.

Familjarët kanë denoncuar zhdukjen dhe kanë filluar kërkimet bashkë me policinë.

Provat paraprake konfirmojnë mbytjen e 48 vjeçares në lumin Vjosë dhe besohet se akti ishte i qëllimshëm për ti dhënë fund jetës në kushtet e depresionit.

- ISLAMSHOP.CH -
- ISLAMSHOP.CH -

Të fundit

Konsola e edicionit special PS5 Spider-Man është absolutisht e mrekullueshme

Tani jemi vetëm disa javë larg nga prezantimi zyrtar i Sony PS5, me lojtarë në të gjithë botën që po presin të...

Lufta ndaj Covid-19, Uellsi deklaron izolim dy javor

Nga 23 Tetori deri në 9 Nëntor do të rikthehet në një izolim pothuajse të plotë, një masë e cila u mor...

Konflikti vazhdon në Nagorno-Karabakh, të paktën 810 viktima

Një armëpushim i ri, i vendosur të shtunën në mesnatë që synonte ndalimin e luftimeve për rajonin e Nagorno Karabakut, duket se...

Maqedonia e Veriut drejt orës policore, Ministri i Shëndetësisë apel: Situata serioze, hapi i ardhshëm…

Maqedonia e Veriut po shënon shifra të larta të COVID-19 dhe Ministri i Shëndetësisë, Venko Filipçe paralajmëron se vendi nuk është shumë...

Korbat e kurorës/ Legjenda e zogjve të Kullës së Londrës, që mbrojnë Britaninë

Këta zogj që shihni në pamje e kanë ndërtuar folen e tyre në Kullën e Londrës dhe madje kanë një kujdestar që...