Goditi me sende të forta dhe kërcënoi me sëpatë një 26-vjeçar

Mos i humb

Arrestohet një 32-vjeçar në Durrës, i cili akuzohet se ka goditur me sende të forta dhe ka kërcënoi me sëpatë një 26-vjeçar.

“Arrestoi në flagrancë shtetasin E. Gj., 32 vjeç, banues në fshatin Shkallnur, pasi gjatë një konflikti për motive të dobëta, ka goditur me send të fortë dhe ka kanosur me mjet prerës (sëpatë), një 26-vjeçar;”, sqaron policia.

- ISLAMSHOP.CH -spot_img
- ISLAMSHOP.CH -spot_img

Të fundit