Infektimet shtojnë vaksinimin/ Shumë të pavaksinuar kërkojnë të bëjnë dozën e parë

Mos i humb

Frika nga Omicroni ka rritur numrin e personave që vaksinohen.

Të gjithë këta persona presin në radhë për tu vaksinuar dhe vetëm në një ditë, vaksinohen 300 persona me doza të para vetëm në Air Albania.

Në Air Albania bëhen vaksinat Sinovac dhe Pfizer, mjafton të paraqitesh vetëm me kartën e identitetit.

Fluks personash për tu vaksinuar gjen nëpër të gjithe qendrat shëndetësore ku në këto ditë të para janari është vënë re një numër i lartë i numrit të të infektuarve, i cili u rrit menjëherë.

- ISLAMSHOP.CH -spot_img
- ISLAMSHOP.CH -spot_img

Të fundit