Ish-komandanti i FSK-së, Kadri Kastrati ftohet nga Gjykata Speciale

Mos i humb

Ish-kreu i FSK-së, Kadri Kastrati, sapo ka njoftuar që është ftuar nga Gjykata Speciale.

Ai ka treguar se intervistimin do ta bëjë në javën e parë të muajit nëntor, por nuk ka treguar se në çfarë cilësie është ftuar.

Njoftimi i plotë nga Kadri Kastrati:

Të nderuar bashkëluftetar, miq dhe familjar,

Për hirë të informinit të drejtë ju njoftoj se , kam pranuar ftesë për intervistim nga Gjykata Speciale në Hagë .

Ky intervistim do të bëhet në javën e parë të muajit Nëntor/2019.

Lufta e Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës ka qenë e drejtë dhe e Shenjët dhe do mbetet e tillë .

Edhe në ketë rast do të dalim faqebardhë !

Zoti e bekoftë Kosovën!.

- ISLAMSHOP.CH -spot_img
- ISLAMSHOP.CH -spot_img

Të fundit