Ja cilat drejtorate do t’i udhëheqë AAK-ja në Komunën e Prishtinës

Mos i humb

Marrëveshja për koalicion bashkëqeverisjes ndërmjet Vetëvendosjes dhe AAK-së në Komunën e Prishtinës, patjetër se reflekton edhe tek ndarja e drejtorateve komunale bëjnë të ditur se nga kjo marrëveshje Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës do fitojë udhëheqjen në tri drejtorate.

Pra, siç merr vesh Kosovapost, Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës do të udhëheq me Drejtoratin e Arsimit, atë të Inspektoratit dhe Drejtoratin e Sportit./Rtv islam/

- ISLAMSHOP.CH -spot_img
- ISLAMSHOP.CH -spot_img

Të fundit