Konsola e edicionit special PS5 Spider-Man është absolutisht e mrekullueshme

Mos i humb

Po transportonte lëndë drusore të prera në mënyrë të paligjshme, bllokohet mjeti në Lezhë, nën hetim shoferi

Policia e Lezhës ka goditur një rast të krimeve mjedisore, duke bllokuar një automjet, që transportonte lëndë drusore të prerë në mënyrë të...

Bilanci 1 vit pas tërmetit, Tabaku i përgjigjet Ahmetajt: Nuk u mbajt asnjë premtim, koha e Ramës ka përfunduar

Pas bilancit që solli sot ministri Arben Ahmetaj në lidhje me rindërtimin e dëmeve nga tërmeti i një viti më parë, vjen...

Zvicra fut në karantinë Ballkanin, jashtë listës Kosova dhe Shqipëria

Nga Zvicra vjen një lajm i cili me gjasë do të prishë shumë plane udhëtimi për shumë njerëz, pak para pushimeve të...

Picë e Pjekur në Tigan – Si Ta Përgatisni Plot Shije Vetë Në Shtëpi

Kjo është një recetë fantastike, me shije të mrekullueshme e mbi të gjitha krejt e shëndetshme. Kjo recetë kërkon...

Tani jemi vetëm disa javë larg nga prezantimi zyrtar i Sony PS5, me lojtarë në të gjithë botën që po presin të mund të luajnë lojëra të mrekullueshme të PS5 si Spider-Man Miles Morales në ditën e parë.

Dhe, duke folur për tastierat PlayStation 5 dhe Spider-Man Miles Morales, sapo është publikuar një video krejt e re që tregon një tastierë mahnitëse Spider-Man Miles Morales Limited Edition.

Videoja e zbuluar mund të shihet më poshtë.

Konsola Spider-Man Miles Morales PS5 është ide e artistit konceptues Giuseppe Spinelli.

Siç mund të shihet nga video koncepti, si dhe nga imazhet më poshtë, Spinelli u frymëzua nga konsolja Spider-Man PS5 Pro e lëshuar më parë.

Ngjyra e zezë dhe e kuqe është e frymëzuar nga veshja e Miles Morales ‘Spider-Man dhe përcjellët edhe në ndriçimin LED.

https://youtube.com/watch?v=jpmWRJis40E%3Ffeature%3Doembed
- ISLAMSHOP.CH -
- ISLAMSHOP.CH -

Të fundit

Galaxy S20 FE do të marrë One UI 3.0 (Android 11) më shpejt sesa pritej

Në fillim të kësaj jave, Samsung ka publikuar udhërrëfyesin për azhurnimin One UI 3.0, duke konfirmuar planet për azhurnimin e mbi 40...

Presidenti Vuçiç paralajmëron vazhdimin e dialogut me Kosovën

Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiç, ka paralajmëruar vazhdimin e dialogut mes Kosovës dhe Serbisë, i cili ndërmjetësohet nga Bashkimi Evropian. Në një...

Shpërthim në qendër të Beogradit, raportohet për një të vdekur, dy të plagosur

Një shpërthim është regjistruar sot në Beograd, ku për pasojë një person ka humbur jetën. Ngjarja ndodhi rreth orës 10:00 në qendër...

Facebook do të fshijë lajmet e rreme për vaksinën kundër COVID-19

Facebook tha se do të hiqte postimet që përmbajnë pretendime të rreme për vaksinën kundër COVID-19. Këto masa merren në kuadër të...

Pas 40 vitesh banim në shtëpinë e tij, i moshuari bën zbulimin e pazakontë

Mund të duket e pabesueshme, por është e vërtetë. Një 68-vjeçar ka zbuluar një bodrum që shërbente si strehë të sulmeve ajrore...