Kryemadhi: Çdo anëtar dhe votë është e rëndësishme për qëllimin, LSI e angazhuar aktivisht aty ku ka entuziazëm

Mos i humb

Maskat me detyrim/ Basha zbaton aktin normativ të qeverisë

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha gjatë konferencës së sotme me gazetarët, ka zbatuar aktin normativ për mbajtjen e maskës si një...

Bardh Spahia i përgjigjet Manastirliut: Me fjalë e shfaqje, nuk luftohet virusi. Plani i PD zgjidhja e vetme për të shmangur më të keqen

Ish-deputeti i Partisë Demokratike Bardh Spahia i është përgjigjur sot ministres së Shëndetësisë Ogerta Manastirliu për çështjen e maskave.

“Unë jam Samueli”, manifestime në Paris për nder të mësuesit të vrarë

Mijëra vetë kanë marrë pjesë në tubime në të gjithë Francën në nder të Samuel Paty, mësuesit që iu pre koka pasi...

‘’S’ka qenë kurrë më e qartë’’, Basha: Buxheti i 2021 më i papërgjegjshmi në 30 vite, qeveria të zbatojë planin tonë me 5 pika

Kreu i PD, Lulzim Basha ka komentuar projekt-buxhetin që ka miratuar qeveria për vitin 2021. Basha thotë se ky  buxhet është më...

Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi tregon se LSI tashmë në fushatë elektorale po angazhohet aktivisht në çdo organizatë ku anëtarët janë entuziastë për shpresë të re.

Ajo thotë se për LSI çdo anëtar dhe votë është e rëndësishme për të përmbushur qëllimin më 25 prill dhe për ta bërë Shqipërinë një shtëpi për gjithë shqiptarët.

STATUSI NGA MONIKA KRYEMADHI

LSI është duke u angazhuar aktivisht në çdo organizatë, ku anëtarët tanë ndjejnë entuziazmin e shpresës së re që po lind për vendin tonë.

Çdo anëtar dhe çdo votë është e rëndësishme për të përmbushur këtë qëllim dhe per ta bërë Shqipërinë një shtëpi për të gjithë shqiptarët.

https://www.facebook.com/plugins/post.php?href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2FKryemadhiMonika%2Fposts%2F3183584028420984&show_text=true&width=552&height=926&appId
- ISLAMSHOP.CH -
- ISLAMSHOP.CH -

Të fundit

7 Këshilla nga Mjekët që Diabetikët Duhet të Ndjekin Gjatë Pandemisë

Nuk kanë qenë të pakta lajmet mbi pandeminë dhe kujdesin ndaj vetes në këtë periudhë. Ky kujdes duhet të...

A Duhen Përdorur Antibiotikët Kur Jeni Me Grip?

Një nga sfidat më të mëdha të shëndetit global është përdorimi pa kriter i antibiotikëve. Një nga rreziqet më...

Lazanja Me Mish Pule – Receta Perfekte Për Një Drekë Plot Shije

Kjo është një recetë pak larg asaj tradicionale të lazanjës së famshme. Receta e mëposhtme e këshilluar nga AgroWeb.org përmban mishin e...

Eksperti: Flini mirë para se të merrni vaksinën e gripit, gjumi rrit efektivitetin

Gjumi është shumë i rëndësishëm “për të na armatosur mirë” në luftën kundër gripit dhe Covid-19. Ekspertët e shëndetit...

Të mësosh gjatë pandemisë në Napoli, rrugicat e ballkonet zëvendësojnë klasat

Të bërtiturat në rrugët apo ballkonet, e qytetit të zhurmshëm të Napolit nuk janë asgjë e re, por tani edhe mësuesit dhe...