Makina përplas këmbësorin në Fushë-Krujë, 72 vjeçari dërgohet në spital

Mos i humb

Një aksident është regjistruar sot në Fushë-Krujë ndërsa një person ka mbetur i plagosur. Policia bën me dije se mjeti me drejtues shtetasin G. B., ka goditur shtetasin këmbësor, M. M. 72 vjeç, banues në Fushë Krujë, i cili ndodhet nën kujdesin e mjekeve në Qëndrën Shëndetësore Fushë Krujë.

Krujë/Informacion paraprak

Më datë 26.11.2021, në Fushë Krujë, mjeti me drejtues shtetasin G. B., ka goditur shtetasin  këmbësor, M. M. 72 vjeç.,banues në Fushë Krujë, i cili ndodhet nën kujdesin e mjekeve në Qëndrën Shëndetësore Fushë Krujë.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

- ISLAMSHOP.CH -spot_img
- ISLAMSHOP.CH -spot_img

Të fundit