Meta ushqen rosat tek liqeni: Kur e nis ditën në shoqëri të mirë

Mos i humb

Edhe pse vendi është gdhirë me temperatura ekstremisht të ulëta, sërish Meta ka dalë për vrap nga liqeni.

Madje ka gjetur kohën që të shkrepë dhe një pozë me disa nga rosat që qëndrojnë në liqen, duke i konsideruar si shoqëruese të mira për të nisur ditën.

“Kur e nis ditën në shoqëri të mirë!” shkruan Meta.

- ISLAMSHOP.CH -spot_img
- ISLAMSHOP.CH -spot_img

Të fundit